سوله دست دوم اصفهان

برای ساخت سوله باید اطلاعات زیادی در رابطه با آن داشته باشید ولی در رابطه با سوله دست دوم در اصفهان یا در شهر های دیگر باید بسیار دقت داشته باشید و با آگاهی بالا سراغ خرید این سوله ها بروید. ما در این مقاله قرار است تا در رابطه با سوله های دست دوم توضیحات زیادی بدهیم که حتما، تاکید میکنم حتما مطالعه کنید و تا پایان مقاله همراه ما باشید. مطمئن باشید با خواندن مقاله سوله دست دوم اصفهان حقایق زیادی را متوجه می شوید.

سوله دست دوم اصفهان

سوله دست دوم اصفهان

همه ی کارخانه ها در شهر های متفاوت به صنعت سوله سازی نیاز دارند که اصفهان هم یکی از این شهر ها می باشد. سوله ها در انواع متفاوتی ساخته می شوند که ممکن است نام آن ها را شنیده باشید که در پایین ذکر کرده ایم.

  • سوله های خرپایی
  • سوله های تیرورقی
  • سوله های یو بی ام ( ubm)
  • سوله های دست دوم 

سوله دست دوم چیست؟ 

حتما این سوال برایتان پیش آمده است که سوله های دست دوم چه ساختاری دارند و ساختار آن ها از چه چیزی تشکیل شده است، سوله دست دوم نوعی از سازه است که از فلز تشکیل شده است ولی این سوله ها بر خلاف سوله های خرپایی و سوله های تیر ورقی از طراحی منحصر به فردی برخورد نیستند. بسیاری از شرکت ای سوله سازی،‌سوله هایی که قدیمی هستند و نیاز به بازسازی دارند را خریداری می کنند و با استفاده از ضایعات آن هار ار بازسازی می کنند و به فروش می رسانند. یا اینکه اسکلت اصلی سوله را با استفاده از فولاد های بی کیفیتی و ورق های قدیمی می سازند. این سوله ها از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار نیستند و ممکن است تخریب شوند. پس اگر قسمت خرید سوله را دارید به هیچ عنوان سراغ سوله های دست دوم نروید. سوله دست دوم اصفهان

پیشنهاد ما این است که برای ساخت سوله سراغ سوله های خرپایی بروید، زیرا این سوله ها با استفاده از فولاد گالوانیزه که فولاد با کیفیتی است تشکیل می شود. شما می توانید سوله خود را از شرکت ما، سوله کو خریداری کنید و اطمینان حاصل کنید که سوله شما با استفاده از بهترین مواد به مقرون به صرفه ترین قیمت تولید می شود. تمامی سقف ها و دیواره های سوله در طیف وسیعی از پروفیل های مختلف موجود می باشد. 

سوله دست دوم

سوله دست دوم

سوله سازی اصفهان

برای سوله سازی در اصفهان، همانطور که در قسمت بالا گفته شد بهترین گزینه سوله خرپایی می باشد. سوله های خرپایی از یکی از انواع سوله ها محسوب می شوند که در حال تولید هستند و بیشترین میزان کاربرد را به خود اختصاص داده اند. در ساخت این سوله ها عمدتا از فولاد کمی در اسکلت اصلی استفاده می شود که جزو سوله دسته ی سوله های سبک قرار گرفته اند. ویژگی هایی زیادی در این سوله است که آن را به بهترین نوع سوله تبدیل کرده که در ادامه بیشتر درباره آن توضیح داده ایم. شرکت سوله سازنده سوله خرپایی با در نظر گرفتن تمام ویژگی ها و رعایت کردن تمامی استاندارد هایی که سازمان نظام مهندسی اعمال مرده است، اقدام به ساخت نوع های متفاوت این سوله در شکل ها و ظاهر های متنوع و مدرن نموده، می توانید در کمترین زمان بهترین نوع سوله را به مشتری تحویل دهد. می توانید با صرفه نظر از خرید سوله دست دوم در اصفهان و یا شهر های دیگر،‌ از داشتن سوله ای مثل سوله خرپایی بیشتر بهره را ببرید زیرا این سوله های از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار اند که در ادامه توضیح می دهیم.

ویژگی های سوله خرپایی

سوله های خرپایی از ویژگی های زیادی برخوردار اند و امروزه بیشتر کشور ها سوله های قدیمی را کنار گذاشته و از این سوله های مدرن استفاده می کنند. زیرا این سوله ها محدودیتی در ساختشان وجود ندارد و شما با هر متراژ و ابعادی که بخواهید قابل ساخت اند. اگر به اسکلت سوله های خرپایی دقت کرده باشید متوجه نحوه ساخت آن کمی شود که فولاد به چه صورت قرار گرفته است،‌همین نحوه قرار گیری آن باعث شده تا مقاومت سوله بیشتر شود. این سوله ها در مقایسه با سوله های دیگر از استحکام بالایی برخوردار اند و متناسب با هر اقلیمی ساخته شده اند.

برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره سوله خرپایی و مزیت هایی که دارد می توانید وارد لینک که قرار داده ایم شوید.

سوله خرپایی

سوله خرپایی

هزینه هر متر مربع سوله

مبحث قیمت سوله دست دوم اصفهان، یا هزینه هر متر مربع سوله ‌یکی از مهم ترین نکات در امر ساخت سوله و خرید سوله می باشد. در رابطه با سوله های دست دوم که در قسمت بالا توضیح دادیم به چه صورت محاسبه می شوند، به نوعی میزان کارکرد سوله را برای قیمت در نظر می گیرند و طبق همان قیمت گذاری می کنند. ولی برای سوله هایی که ساخته می شوند مثل سوله های خرپایی، قیمت جور دیگر محاسبه می شود. هرچه وزن سوله بیشتر باشد قیمت آن هم بالا می رود، و امروزه تعداد زیادی از سوله های تیرورقی استفاده نمی کنند زیرا از زن زیادی برخوردار است آن هم به دلیل این است که در زمان قدیم برای بالا بردن مقاومت این سوله ها از فولاد زیادی استفاده می کردند،‌ ولی در سوله های خرپایی اینطور نیست و همه اجزا به صورت بهینه در سوله استفاده شده اند.

در کل هدف ما از نوشتن این مقاله بالا بردن سطح اطلاعات شما در این زمینه است و همه این مباحثی که از آن ها صحبت شده‌،‌حاصل تجربه مهندسین ما است که به طور رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. امیدوارم که استفاده لازم را از آن برده باشید و بتوانید سوله مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید. از شما متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست