سوله دست دوم تهران

در این مقاله قرار است تا در رابطه با سوله دست دوم تهران توضیحاتی داده شود. در این جا می خواهیم نکاتی را درباره فروش سوله دست دوم برای شما عزیزان بازگو کنیم که در سود آوری شما بسیار مؤثر می باشد، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

حتما تا به حال اسم سوله های دست دوم به گوشتان خورده است ولی آیا سوله دست دوم دروغ است!!؟؟؟

ساخت سوله ها در بازار به صورت خرید و فروش میشود، سوله های نو و سوله های دست دوم، که هر کدام از آن ها از ویژگی ها و خصوصیات خودشان را دارند.

طبق آماری که ما از بازار گرفتیم و تحقیقاتی که انجام دادیم، متوجه شدیم که امروزه آمار فروش سوله های دست دوم به صورت چشم گیری افزایش پیدا کرده است و همین موضوع باعث شد تا ما بفهمیم ایراد کار کجاست. تنها چیزی که توجه خریدار ها زا به خود جلب کرده قیمت این سوله ها می باشد که در مقایسه با سوه های دیگر پایین تر است ولی باید این را در نظر داشت که این سوله ها دست دوم هستند و با سول های دیگر متفاوت. ساختار سوله های دست دوم تهران و یا شهر های دیگر به این گونه است که دلالان با استفاده از مصالحی بی کیفیت و یا آهن ای ضایع این سوله ها را می سازند و یا سوله هایی که قدیمی و فرسوده شده اند را از کارخانه ها خریداری می کنند و با استفاده از همین ضایعات آن ها را بازسازی می کننند و دوباره می فروشند. پس فروش سوله های دست دوم یک دروغ بزرگ به حساب می آید و کسانی که این کار را انجام می دهند کلاه بردار محسوب می شوند. 

در این مقاله هدف اصلی این است که شما از ماهیت سوله های دست دوم با خبر شوید و با سوله های با کیفیت تر آشنا شوید.

سوله دست دوم تهران

سوله دست دوم تهران

قیمت سوله دست دوم تهران

قیمت سوله دست دوم تهران.

در رابطه با قیمت باید بدانید گزینه ای که روی قیمت سازه تاثیر می گذارد وزن آن است. یعنی یک سازه بر حسب وزن و متریالی که برای ساخت آن به کار می رود محاسبه می شود و خوب است بدانید که هر چه وزن سازه بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر می شود، و این وزن سنگین به بزرگی و کوچکی سوله مربوط نمی شود به میزان متریالی است که در آن استفاده می شود برای توضیح بیشتر( سوله ای که قرار است ساخته شود چه با ابعاد کوچک چه ابعاد بزرگ ، باید در ساخت از مصالح به طور بهینه ای استفاده شود.)

ولی برای سوله های دست دوم از این روش استفاده نمی شود بلکه قیمت سوله را بر حسب میزان استحلاک و زمان استفاده، نوع کاربری، و … محاسبه می کنند. یعنی هر چه سوله قدیمی تر و باشد درصد تخریب آن بیشتر میشود در نتیجه قیمت آن هم کم تر در نظر گرفته میشود.

 فروش سوله دست دوم از جمله نکاتی است که باید درباره آن بیشتر بدانید، می توانید با وارد شدن در لینک در این باره مطالب مفیدی کسب کنید. 

سعی ما بر این بوده که هر آنچه شما باید در رابطه با سوله دست دوم بدانید در این ماله شرح دهیم ولی برای اطلاع بیشتر در این زمینه می توانید به سایت ما مراجعه کنید. 

ورق های نورد شده گازی

ورق های نورد شده گازی

 ساخت سوله سبک 

راه دیگری برای خریداری سوله به جای سوله دست دوم تهران وجود دارد، ساخت سوله سبک  همین راه است. امروزه سوله های مدرنی روی کار آمده اند که به نام سوله ارزان به فروش می رسند ولی اسم اصلی آن ها سوله های خرپایی است که به سوله سبک هم معروف اند. این سوله ها توجه به پیشرفت علم و روی کار آمدن نرم افزار های پیچیده ای طراحی شده اند که بیشترین آمار خرید را به خود اختصاص داده اند. سوله های خرپایی از ویژگی های بسیاری برخوردار اند که همین ویژگی ها باعث استقبال از این سوله شده است و در ادامه در رابطه با آن بیشتر توضیح خواهیم داد. در ساخت سوله ارزان از متریال با کیفیتی استفاده شده است و همه این مصالح به مقدار استانداردی در سوله به کار رفته اند و از استفاده بیش از حد از مصالح خوداری شده است، به همین دلیل این سوله های خرپایی وزن کمتری نسبت به سوله های دیگر دارند. در ادامه از مزیت های سوله خرپایی بیشتر گفته شده حتما مطالعه کنید.

سوله سبک

سوله سبک

مزایای سوله خرپایی

  • سوله خرپایی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار اند.
  • این سوله ها قابل جا به جایی دارند زیرا همه اجزای آن ها در کارخانه ها ساخته می شود و به محل نصب سوله انتقال داده می شود و با استفاده از پیچ و مهره به یک دیگر متصل می شوند، یعنی می توان به راحتی آن را مونتاژ و دمونتاژ کرد.
  • در ساخت سوله های خرپایی برعکس سوله دست دوم تهران و یا شهر های دیگر، محدودیتی وجود ندارد و می توان دهانه آن ها را تا ۱۰۰متر بدون ستون میانی در نظر گرفت.
  • تنها سوله هایی هستند که در دهانه بالا بدون ستون میانی ساخته می شوند.
  • متناسب با هر اقلیمی قابل ساخت می باشد.
  • به راحتی نصب می شوند.
  • در هر ابعادی که مد نظر مشتری باشد ساخته می شود.
  • هزینه ی ساخت این سوله ها نسبت به سوله های دیگر مقرون به صرفه تر است .
  • امکان نصب انواع جرثقیل ها در آن وجود دارد.
  • می توان از این سوله ها در کاربری های مختلفی استفاده کرد بدون وجود محدودیتی.

به همین دلیل به شما توصیه می کنم بجای خریداری سوله های دست دوم و بی کیفیت سوله های خرپایی را خریداری کنید که هم از نظر کیفیت آن آسوده خاطر باشید و هم از تجهیزاتی که دارد بهرمند شوید.

کاربری سوله خرپایی

در بسیاری از کاربری ها از سوله های خرپایی استفاده می شود مثل؛ ساخت آشیانه هواپیما ها، تالار های پذیرایی، سالن های ورزشی،‌سالن های همایش، انبار ها، کارخانه های صنعتی و غیر صنعتی و ….. از این قبیل مشاغل و کاربری ها .

در مقاله سوله دست دوم تهران بیشتر سعی کردیم تا شما عزیزان از سوله های دست دوم مطالب خوبی را کسب کنید تا گول دلالان کلاه بردار را نخورید و با داشتن اطلاعات کافی سراغ سولع ای بروید که مقاومت بالایی داشته باشد، از همراهی شما عزیزان کمال تشکر را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست