فروش سوله در شیراز

فروش سوله در شیراز وابسته به استاندارد ها و نکات زیادی می باشد که با رعایت آن قطعا نتیجه کار مورد پسند خواهد بود، ما در ادامه درباره این استاندارد ها توضیحات کاملی خواهیم داد که بسیار موردنیاز شما برای خرید سوله می باشد.

در زمان های گذشته مردم برای پیش بردن پروژه های بزرگ از ساختمان های بزرگ استفاده می کردنند که جدای از هزینه ی گزافی که داشت امکانات مورد نیاز آن ها را فراهم نمی کرد ولی با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی سازه هایی با فضای بزرگ و امکانات بزرگ روی کار آمد که هم در مدت زمان کوتاه تری ساخته می شود و هم هزینه ی آن نسبت به ساختمان ها بسیار مقرون به صرفه تر است، سوله ها درواقع فضایی سرپوشیده با طول دهانه بزرگی هستند که در انواع مختلفی ساخته می شوند و به فروش می رسند.
در مقاله فروش سوله در شیراز قرار است درباره بهترین نوع سوله از نظر مقاومت و قیمت توضیح دهیم.

موقعیت مکانی شیراز روی نقشه

موقعیت مکانی شیراز روی نقشه

ساخت سوله در شیراز

در ابتدای کار برای ساخت سوله در شیراز به طراحی آن می پردازیم، طراحی سوله باید با دقت زیاد با استفاده از مهندسین حرفه ای در این زمینه صورت بگیرد، حتی یک  بی دقتی کوچک در این مرحله، ساخت اصولی سوله را به هم میریزد و باعث پایین آمدن کیفیت سوله می شود. بیشتر اجزای سوله در کارخانه ها توسط مهندسین و تکنسین های مربوطه ساخته می شود و بعد به محل نصب ارسال می شود می توان گفت که ۹۰٪ کار در همان کارخانه ها انجام می گیرد و عملا فقط  نصب سازه است که در محل احداث پروژه انجام می گیرد. بعد از نصب سراغ پوشش های سقف و دیوار کشی ها می رویم.، در پوشش سقف از متریال های متفاوتی استفاده می شود که آن بسته به نوع کاربری سوله می باشد ولی پیشنهاد ما برای پوشش سقف استفاده از ورق های upvc می باشد.

در ساخت سوله در شیراز همه مراحل باید طبق طراحی باشد و مراحل باید به صورت گام به گم پیش برود شرکت سوله سازی سوله کو همه این مراحل را با دقت بسیار بالا و با استفاده از مهندسین توانمند و با تجربه پیش می برد.

بهترین روش سوله سازی در شیراز

در مقاله فروش سوله در شیراز درباره انواع سوله و کاربردی که دارند توضیحاتی خواهبم داد. بهترین روش سوله سازی در شیراز سوله خرپایی یا همان سوله سبک می باشد. لازم است بدانید که سوله ها در انواع مختلفی ساخته می شوند که از آن ها نام می بریم. سوله خرپایی( سوله سبک)، سوله تیرورقی( سوله سنگین)، سوله یو بی ام و در آخر سوله دست دوم
سوله های خرپایی یا همان سوله سبک از جدید ترین نوع سوله ها می باشند، این سوله ها که به نام سوله مدرن هم شناخته شده اند با بروز ترین تکنولوژی ها و طراحی، و محاسبات بسیار پیشرفته ای روی آن ها انجام شده است که به همین دلیل به آن ها سوله سبک می گویند زیرا با توجه به همین محاسبات کیله وزن سازه را به روی همه اسکلت های کار شده در سوله به طور یکسان تقسیم کرده اند و در این سوله بجای استفاده از فولاد از متریال مصرفی، از جنس پروفیل استفاده شده است، این سازه ها از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است و تنها سوله است که در دهانه بالا نیاز به ستون میانی ندارد و طول دهانه تا حدود ۹۰ متر را بدون ستون تحمل می کند. سوله های خرپایی از ویژگی های زیادی برخوردار هستند و امروزه مورد استفاده بسیاری قرار گرفته است.
سوله تیرورقی یا سوله سنگین از زمان های خیلی قدیم وجود داشت و برای کاربری های زیادی از آن استفاده می شد ولی از معایب این سوله می توان به سنگین بودن وزن آن اشاره کرد، در ساخت این سوله برای مقاوم بودن آن از فولاد زیادی استفاده می شود در صورتی که این روشی اشتباه است و هر چه وزن سوله زیاد باشد هزینه ساخت آن هم به طبع بیشتر می شود. به سوله های تیرورقی به دلیل قدیمی بودن آن سوله سنتی هم می گویند، این سوله ها را نمی توان در دهانه ها با طول زیاد اعمال کرد آن هم به دلیل وزن زیادی است که دارد ولی اعمال کردن ستون میانی این کار صورت میگیرد. پس پیشنهاد ما در مقاله فروش سوله در شیراز سوله های تیرورقی نیست.

نمونه ای سوله خرپایی - فروش سوله در شیراز

نمونه ای سوله خرپایی

سوله سازی در استان فارس

سوله سازی در استان فارس هم به میزان بار باد و بار برف بستگی دارد، کلا برای ساخت سوله در هر موقعیت مکانی باید این نکات رعایت شود تا طبق آن سوله مورد نظر ساخته شود. در بعضی از مناطق به دلیل بارش زیاد باران و رطوبت زیاد برای ساخت سوله از فولاد با ضخامت زیادی استفاده می شود مثل ساخت سوله در مازندران . با توجه به آب و هوایی که استان فارس، شیراز دارد ساخت سوله سبک نسبت به سوله تیرورقی مقرون به صرفه تر می باشد.

سوله سبک به دلیل ویژگی هایی که دارد در کاربری های مختلفی از آن استفاده می شود مثل ( سوله های ورزشی، سوله های گاوداری ، دامداری گوسفندی ، سوله های سردخانه و …….)

سوله تیرورقی - فروش سوله در شیراز

سوله تیرورقی

قیمت ساخت و فروش سوله در شیراز

قیمت ساخت و فروش سوله در شیراز از مهم ترین آیتم هایی می باشد که باید به آن توجه ویژه ای شود و شامل نکاتی است که برای شما می گوییم:
اولین نکته نوع کاربری است که برای سوله در نظر گرفته شده
نکته دوم ابعاد و اندازه ی دهانه سوله می باشد که در سوله سازی این نکته بسیار اهمیت دارد
نکته سوم اجرای فونداسیون کا است که باید بسیار مقاوم اجرا شود
نکته بعدی لازم بودن یا نبودن جرثقیل در سوله و نوع جرثقیل است
و نکته ی آخر موقعیت مکانی و جغرافیایی آن است

این ها نکاتی بود که برای ساخت یک سوله باید به آن توجه بسیاری داشت تا نتیجه کار مطلوب شود، شرکت ما با توانایی و مهارت هایی که در ای زمینه دارد و با به کار گیری مهندسین با تجربه توانسته با رعایت کردن این نکات سوله های زیادی را در سطح کشور بسازد  آن هم با کیفیت بالا و هزینه ای مقرون به صرفه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست