قیمت ساخت سوله سبک : مجموعه ما در اراک با سال ها تجربه در زمینه ساخت سازه های فلزی و هم چنین با دارا بودن تیم های مهندسی و کادر فنی متخصص در این عرصه اقدام به ساخت سوله های خرپایی و کاربردی می کند .

ما در این مقاله قصد داریم شما را با هزینه های ساخت سوله آشنا کنیم , همان گونه که مستحضر هستید قیمت نهایی سوله به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که در ذیل به شرح هریک می پردازیم :

مصالح مصرفی :

نوع مصالح و متریال به کار برده شده در پوشش های سقف , دیوار و کف سوله و اینکه از چه کیفیتی برخوردار هستند فاکتوری مهم به شمار می رود . این مورد نه تنها در هزینه های ساخت بلکه در میزان کیفیت و استحکام سوله نیز بسیار اثرگذار است .

قیمت ساخت سوله سبک

اینکه سوله با چه هدفی و به چه منظوری ساخته می شود و چه ساختاری دارد نیز از جمله عوامل مهم دراین زمینه است مثلا هزینه های ساخت سوله های صنعتی با سوله های ورزشی متفاوت است و مطمئنا هزینه های بیش تری برای ساخت سوله های صنعتی به کار برده می شود .

 محل نصب سوله :

موقعیت محلی و جغرافیایی نصب سوله و اینکه محیط از چه نوع آب و هوا و موقعیت جوی برخوردار است, نوع زمین ساخت سازه به چه صورت است که هر چه خاک زمین مقاوم تر باشد به فونداسیون کمتری نیاز است و به طبع هزینه ها نیز کاهش می یابند .

جرثقیل ها :

جرثقیل های نصب شده در سوله از چه نوعی هستند و با چه قیمتی . این فاکتور تاثیر مستقیمی در قیمت تمام شده ی سوله خواهد داشت .

تجهیزات سوله :

تاسیسات به کار رفته در سوله که شامل تاسیسات روشنایی , تهویه , سیستم های گرمایشی و .. است . هر یک هزینه هایی را به سازنده تحمیل می کند با افزایش تجهیزات نصب شده در سازه قیمت سوله نیز افزایش می یابد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست