Blog

هزینه ساخت سوله : از سوله ها در ساخت اسکلت های بدنه فلزی و اسکلت ساختمان ها استفاده می شود که موجب پایداری و استحکام بیش تر سازه می گردد , از این نوع سازه های فلزی می توان در هر مکان و موقعیتی استفاده نمود و به خوبی نیازمندی های کارفرمایان و خریداران این نوع سازه ها را برآورده سازد .

طراحی و ساخت سوله در محل کارخانه صورت می گیرد که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این سازه ها با سایر سازه های فلزی متفاوت است , نکته ی بسیار مهم در ساخت سوله طراحی آن است که باید با علم روز سوله سازی صورت پذیرد .

هزینه ساخت سوله

هزینه های ساخت سوله در شهرهای مختلف با هم متفاوت است , قیمت ساخت سوله در همدان نیز به عوامل متعددی بستگی دارد :

  1. وزن سوله
  2. آب و هوای منطقه احداث سوله
  3. میزان بارها و فشارهای وارده
  4. ارتفاع و ابعاد سازه
  5. روش ساخت سوله
  6. نوع متریال به کار رفته در ساخت سوله
  7. دهانه سوله
  8. میزان دانش تیم های مهندسی مجموعه

با توجه به این عوامل می توان میزان تقریبی ساخت سوله را تخمین زد و با مدیریت هریک از فاکتورها می توان تا حدود زیادی قیمت های و هزینه های ساخت سازه را کاهش داد . ( سوله ساز )

هدف شرکت ما در این راستا افزایش میزان کمیت و کیفیت سازه هاست که این مهم با دستیابی به علم و تکنولوژی به روز صنعت سوله سازی میسر شده است . با کاهش هزینه های ساخت سوله این سازه های پیش ساخته ی فلزی بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفتند . ( محاسبه هزینه ساخت سوله )

یکی از موثرترین راه های پایین آوردن هزینه ها استفاده از نیزوهای کارآمد و متخصص است که می توانند با دانش خود بسیار اثرگذار باشند و قیمت نهایی ساخت سوله را به میزان قابل توجهی کاهش دهند که این مساله هم به نغع سازندگان و هم به نفع خریداران است , پس با آگاهی در این زمینه می توان هزینه های اضافی را کاهش و یا حذف نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست